.
.


NIE DODANO JESZCZE ŻADNEGO PRODUKTU

SPOSÓB DOSTAWY

Cena za wysyłkę: 0 PLN NETTO

xFirma DEFALIN GROUP S.A. oferuje możliwość skorzystania z dostarczenia przesyłki firmą spedycyjną.
Klient może wybrać następujący sposób odbioru towaru:
1. paczka kurierska do 30 kg – 45,00 zł/paczkę netto (stawka VAT 23%)
2. wysyłka towaru powyżej 90 kg – 150 zł/paletę netto (stawka VAT 23%)
3. wysyłka produktów w ilościach samochodowych:
- do 21.120 kg – 150 zł/paletę netto (stawka VAT 23%)
- powyżej 21.120 kg - 75,00 zł/paletę netto (stawka VAT 23%)
Dostawa tylko na terenie Polski.

SPOSÓB PŁATNOŚCI

Nazwa firmy PPHU DEFALIN GROUP S.A.

nr konta:
65 1050 1575 1000 0022 5017 7124

xFirma dopuszcza dwa sposobu płatności za zakupiony produkt:.
1. „płatność przed odbiorem”
2. „płatność za pobraniem”

„Płatność przed odbiorem” (płatność z góry) następuje przed wysyłką towaru do osoby składającej zamówienie. Wpłatę na konto można dokonać przelewem elektronicznym bądź w dowolnej placówce Poczty Polskiej lub agencji bankowej na podstawie faktury proformy. Przelew w opisie powinien zawierać nr faktury proformy, na podstawie której dokonana została płatność. Towar zostanie wysłany po zaksięgowania płatności na rachunku bankowym firmy.

„Płatność za pobraniem”
Jest to płatność dokonywana za zamówione towary gotówką przy odbiorze przesyłki u doręczyciela lub w najbliższym oddziale pocztowym.

Razem do zapłaty:

0 PLN NETTO (0 BRUTTO)

xPodaj adres mailowy na który zostanie przesłane potwierdzenie zamówienia.

NAZWA FIRMY:
OSOBA KONTAKTOWA:
ULICA:
KOD POCZTOWY:
MIEJSCOWOŚĆ:
TEL:
FAX:
NIP:
ADRES E-MAIL:

x
  • Istagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
. . . .
+ -

KALKULATOR

+ -

KALKULATOR

KONTAKT


TEST POLOWY SZNURKA GIGANT Power in Knot

| dodano 14.07.2023

Poznaj jego WIELKĄ MOC i umów sią na testy.

 

GIGANT Power in Knot to doskonały produkt charakteryzujący się ponadprzeciętnymi właściwościami umożliwiającymi w pełni wykorzystać zalety pras wielkogabarytowych.
Poznaj jego WIELKĄ MOC i umów się na testy. Skontaktuj się z nami e-mail: dh@defalin.com.pl lub telefonicznie: +48 74 854 99 28, aby poznać więcej szczegółów.

 

 

 

Powrót

Nowy cennik na taśmy opakowaniowe

| dodano 22.01.2024

Firma Defalin Group S.A. informuje że z dniem 15.03.2024 obowiązuje nowy cennik.....

Firma Defalin Group S.A. informuje że z dniem 15.03.2024 obowiązuje nowy cennik nr 2/T/24 dla taśm opakowaniowych. Więcej informacji na temat cen taśm można uzyskać w dziale handlowym: tel. +48 662 144 079, e-mail: marek.polonius@defalin.com.pl

 

 

Powrót

TARGI AGRITECHNICA 2023

| dodano 06.11.2023

W dniach 12-18 listopada w Hanowerze odbędą się targi AGRITECHNICA.

W dniach 12-18 listopada w Hanowerze odbędą się targi AGRITECHNICA. Firma DEFALIN GROUP S.A. zaprasza Państwa do odwiedzenia swojego stoiska D06 w pawilonie 27. Odwiedzając nasze stoisko będziecie Państwo mogli zapoznać się z nowościami oferowanych przez naszą firmę a nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytania dotyczące prezentowanych produktów.

Powrót

TARGI FACH PACK 2022

| dodano 22.09.2022

W dniach 27-29 września w Norymberdze odbędą się targi FachPack.

W dniach 27-29 września w Norymberdze odbędą się targi FachPack. Firma DEFALIN GROUP S.A. zaprasza Państwa do odwiedzenia swojego stoiska 722 w pawilonie 7. Odwiedzając nasze stoisko będziecie Państwo mogli zapoznać się z nowościami oferowanych przez naszą firmę a nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytania dotyczące prezentowanych produktów.

 

Powrót

Zapraszamy na targi AGROTECH

| dodano 15.03.2022

Zapraszamy do Kielc na targi AGROTECH stoisko B-27 hala B

W dniach 18-20 marca w Kielcach odbędzie się 27-ma edycja targów AGROTECH. Firma DEFALIN GROUP S.A. zaprasza Państwa do odwiedzenia swojego stoiska B27, na którym będziecie Państwo mogli zapoznać się z nowościami oferowanych przez naszą firmę a nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytania dotyczące prezentowanych produktów.

 

Powrót

Tablica pamiątkowa

| dodano 23.11.2021

19 listopada 2021 r. na terenie firmy Defalin przy ulicy Strefowej 5 w Świebodzicach, miało miejsce......

19 listopada 2021 r. na terenie firmy Defalin przy ulicy Strefowej 5 w Świebodzicach, miało miejsce uroczyste odsłonięcie tablicy upamiętniającej Jana Lityńskiego. W zwięzłym przemówieniu, otwierającym uroczystość, pomysłodawca projektu Prezes Defalin Lubomir Trojanowski uzasadnił pamięć o Janie Lityński słowami;


„Serdecznie dziękuję Państwu w imieniu własnym i małżonki Janka, Elżbiety, za okazanie zainteresowania przybyciem na dzisiejsze kameralne wydarzenie związane z publicznym udostępnieniem tablicy upamiętniającej nadzwyczajnego człowieka, przyjaciela i sympatyka przedsiębiorstwa. 

Poznaliśmy się w 1989 r. na spotkaniu z „aktywem” zakładowym w ciasnej zadymionej salce zwanej świetlicą w starej siedzibie Defalinu przy ul. Towarowej. Powód spotkania jako posła naszego regionu wałbrzyskiego był oczywisty; poznanie bolączek nurtujących załogę zakładu i nakreślenie wizji rozwoju społecznego i gospodarczego kraju. Zaimponował mi erudycją i swego rodzaju ekstrawagancją polegającą na uporczywym podkręcaniu loczka włosów za prawym uchem (trafnie prawą ręką) i finezyjnym fabrykowaniem skrętów, które dość namiętnie palił. Myślę, że uważnie byłem z wzajemnością obserwowany, gdyż w niedalekiej przyszłości zaowocowało to bezinteresowną przyjaźnią. 

Nie mam wewnętrznego przymusu obdzielania Janka wielkimi przymiotami, które i tak byłyby tylko substytutem jego indywidualności. Jedno wszelako muszę z przekonaniem oznajmić, że życiem wśród nas udowodnił, iż zasłużył na wiecznie szlachetną pamięć.

„MEMORABILIS”

Tablica pamiątkowa, obok graficznego zapisu słowa „SOLIDARNOŚĆ”, w wymowie wiecowej zawiera jedną z jego wielu sformułowanych maksym, iż;

„Współczesna demokracja aprobująca imperatyw solidarności, pokona wszelkie totalitaryzmy.”

Umieszczone poniżej kody QR z informacją o znaczeniu grafiki oraz linki do strony Wikipedii.

Powrót

W nowej siedzibie firmy

| dodano 20.11.2020

Firma Defalin Group S.A. 16 listopada br. zakończyła proces relokacji...

Firma Defalin Group S.A. 16 listopada br. zakończyła proces relokacji przedsiębiorstwa do nowej siedziby na terenie WSSE Invest - Park Podstrefa Świebodzice.

W nowoczesnym, w pełni zautomatyzowanym obiekcie zlokalizowany przy ulicy Strefowej 5 o łącznej powierzchni 12,6 tys. m2, znajdują się dwie hale produkcyjno-magazynowe oraz biurowiec. Firma działa na tym terenie od 2 lat. Proces budowy podzielony był na dwa etapy. W pierwszym etapie wybudowano halę o powierzchni 6,3 tys. m2, do której zostały przeniesione linie do produkcji taśm opakowaniowych pp. Hala może docelowo pomieścić 6 linii o łącznym potencjale produkcyjnym ok. 720 ton miesięcznie. W obiekcie został również zlokalizowany biurowiec dla działów: administracyjnego, technicznego, produkcyjnego, ekonomicznego oraz handlowego. W drugim etapie wybudowano halę produkcyjną o powierzchni 6,3 tys. m2, w której od września br. rozpoczęła się produkcja sznurków do maszyn rolniczych.


Nowa siedziba DEFALIN GROUP S.A. zapewnia wysoki komfort pracy i daje możliwość rozwoju nowych technologii w produkcji wysoko jakościowych produktów. Umożliwia sprawne reagowanie na stale zmieniające się trendy w technice pakowania produktów opakowaniowych dla rolnictwa oraz przemysłu, co pozwala zaspokoić stale rosnące potrzeby na nasze produkty zarówno na rynku krajowym i światowym.

Powrót

FOTO GALERIA

| dodano 27.01.2020

Tu możesz śledzić postępy w budowie nowej hali:

Tu możesz śledzić postępy w budowie nowej hali:

NOWE ZDJĘCIA z lotu ptaka na plac budowy 

 

 

  

  

  

Powrót

Zapraszamy na targi AGROTECH

| dodano 19.09.2017

W dniach 13-15 marca w Kielcach odbędą się targi AGROTECH.

W dniach 13-15 marca w Kielcach odbędzie się 26-sta edycja targów AGROTECH. Firma DEFALIN GROUP S.A. zaprasza Państwa do odwiedzenia swojego stoiska H201, na którym będziecie Państwo mogli zapoznać się z nowościami oferowanych przez naszą firmę a nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytania dotyczące prezentowanych produktów.

     
   
     
Powrót

Podpisanie aktu erekcyjnego

| dodano 10.02.2020

W dniu 06 luty 2020 r. na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest – Park” Spółka z o.o. , w Podstrefie Świebodzice przy ul. Przemysłowej 5 miało miejsce...

W dniu 06 luty 2020 r. na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest – Park” Spółka z o.o. , w Podstrefie Świebodzice przy ul. Przemysłowej 5 miało miejsce uroczyste podpisanie Aktu Erekcyjnego oraz wmurowanie Kamienia Węgielnego pod budowę nowej hali produkcyjnej należącej do firmy DEFALIN GROUP S.A.

W podpisaniu akt erekcyjny został wmurowany w fundamenty w specjalnej tubie, gdzie umieszczono pamiątkowy medal jubileuszowy wykonany z okazji 740-lecia nadania praw miejskich miastu Świebodzic, biuletyn Samorządowy „Życie Świebodzic” oraz pen-drive z zapisanymi tam informacjami o firmie oraz zdjęciami z uroczystości.

Jest ta, to II etap inwestycji, jaką firma DEFALIN zrealizuje do końca 2020 roku. Budowany obiekt to nowoczesna i przyjazna dla pracujących tutaj ludzi oraz otaczającego środowiska hala produkcyjna o pow. 6,290 m2 do, której zostanie przeniesiona produkcja sznurków rolniczych z ulicy Towarowej 16. Pierwszy etap inwestycji to budowa zakładu produkcyjnego z zapleczem biurowo – socjalnym o powierzchni 7659,3 m², która został ukończony roku 2018.

Obecna działania firmy mają na celu alokacje przedsiębiorstwa z ulicy Towarowej, gdzie na powierzchni 2,14 ha, pełni zostały wykorzystane możliwości rozbudowy. Firma chce również całkowicie wyeliminować hałas i ciężki transport drogowy uciążliwy dla sąsiadujących mieszkańców.

Projekt nowego zakładu produkcyjnego powstał w Pracowni Projektowej RH+Architekci, a generalnym wykonawcą robót budowlanych jest firma „Pekabex” S.A. Przedsięwzięcie zostało w całości sfinansowane ze środków własnych inwestora.


W uroczystości upamiętnienia faktu rozpoczęcia budowy, przez wmurowanie niniejszego aktu, udział wzięli i swoje podpisy złożyli:


Burmistrz Miasta Świebodzice - Pan Paweł Ozga
Prezes Zarządu „Defalin Group ” S.A. – Pan Lubomir Trojanowski
Przewodniczący Rady Nadzorczej „Defalin Group” S.A. - Pan Jerzy Świteńki
Przedstawiciel firmy „Pekabex ” S.A. - Kierownik Budowy – Pan Filip MarciniakNadzór Inwestorski „Cimes Projekt ” – Zbigniew Pluta
Przedstawiciel Inwestora – Pan Leszek Zieliński

Treść Aktu Erekcyjnego który została odczytana w obecności zaproszonych gości:

 

Powrót

Inwestycja w DEFALINIE

| dodano 04.12.2019

Rozpoczął się drugi etap inwestycji w firmie DEFALIN GROUP S.A. Przy ulicy Strefowej, będąca częścią WSSE Invest-Park, Podstrefa Świebodzice, trwają prace....

Rozpoczął się drugi etap inwestycji w firmie DEFALIN GROUP S.A. Przy ulicy Strefowej, będąca częścią WSSE Invest-Park, Podstrefa Świebodzice, trwają prace związane z rozbudową dotychczasowej hali produkcyjnej o nową powierzchnię t.j. 6,3 tyś m2. Łącznie pod dachem znajdzie się 12 tyś m2 powierzchni biurowo-produkcyjno-magazynowe. Do nowej hali będzie przeniesiona produkcja sznurków do maszyn rolniczych i sznurków opakowaniowych oraz linek PP. W zautomatyzowanej hali znajdzie się również miejsce na wysokiej jakości automaty skręcające, które wprowadzą nową wysoką jakość produktów. Wyprodukowane sznurki będą się charakteryzowały wyższą jakością i wytrzymałością. Docelowo hala będzie mogła pomieścić 6 linii produkcyjnych. Pod dachem będzie zlokalizowany również magazyn produktów gotowych.

Zakończenie całej inwestycji planowane jest do końca roku 2020.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Facebooka, gdzie na bieżąco będziemy informować o postępach w pracach budowlanych.

 

 

 

Powrót

TARGOWA JESIEŃ

| dodano 11.09.2015

Firma DEFALIN GROUP S.A. w okresie jesiennym będzie uczestniczyć w trzech imprezach targowych:

Firma DEFALIN GROUP S.A. w okresie jesiennym będzie uczestniczyć w trzech imprezach targowych:

- 20 - 23. 09. 2018 AGRO SHOW w Bednarach – targi rolnicze (stoisko B532)

- 01.10 – 04.10.2018 TAROPAK w Poznaniu – targi opakowaniowe (hala 7A stoisko 7)

- 26 - 29. 11.2018 All4pack w Paryżu - targi opakowaniowe (hala 7B stoisko 188)

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas podczas trwania targów gdzie będziecie mogli zapoznać się z nowościami oferowanych przez naszą firmę a nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytania dotyczące prezentowanych produktów.

     
  zaproszenie_targi_2018_pl.png  
     
Powrót

Podpisanie Aktu Erekcyjnego

| dodano 13.07.2017

W dniu 12 lipca 2017 r. o godz. 12.00 na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej  Strefy  Ekonomicznej  „Invest  – Park”  Spółka  z o. o.,  w Podstrefie Świebodzice przy ul. Przemysłowej miało miejsce uroczyste podpisanie Aktu Erekcyjnego oraz wmurowanie Kamienia Węgielnego pod budowę nowej siedziby firmy DEFALIN GROUP S.A.

W dniu 12 lipca 2017 r. o godz. 12.00 na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej  Strefy  Ekonomicznej  „Invest  – Park”  Spółka  z o. o.,  w Podstrefie Świebodzice przy ul. Przemysłowej miało miejsce uroczyste podpisanie Aktu Erekcyjnego oraz wmurowanie Kamienia Węgielnego pod budowę nowej siedziby firmy DEFALIN GROUP S.A.
Po podpisaniu akt erekcyjny został wmurowany w fundamenty w specjalnej tubie, gdzie umieszczono dodatkowo pen-drive z zapisanymi tam informacyjami o firmie oraz zdjęciami z uroczystości.
    Budowany obiekt zlokalizowany jest na działce o pow 3,56 ha i jest to pierwszy z dwóch etapów inwestycji, które firma DEFALIN ma zrealizować do 2021 roku.  Pierwszy etap to budowa zakładu produkcyjnego z zapleczem biurowo – socjalnym o powierzchni  7659,3 m², do którego zostanie przeniesiona produkcja taśm opakowaniowych. Obecnie przedsiębiorstwo jest usytuowane przy ulicy Towarowej, gdzie w pełni zostały wykorzystane możliwości rozbudowy na powierzchni 2,14 ha terenu.
    Projekt nowego zakładu produkcyjnego powstał w Pracowni Projektowej RH+Architekci, a generalnym wykonawcą robót budowlanych jest firma „Pekabex” S.A. Przedsięwzięcie zostało w całości sfinansowane ze środków własnych inwestora.
    W uroczystości upamiętnienia faktu rozpoczęcia budowy, przez wmurowanie niniejszego aktu, udział wzięli i swoje podpisy złożyli:


Burmistrz Miasta Świebodzice - Bogdan Kożuchowicz
Prezes Zarządu „Defalin Group ” S.A. – Lubomir Trojanowski
Przewodniczący Rady Nadzorczej „Defalin Group” S.A. - Robert Lubowski
Prezes Zarządu „Pekabex ” S.A. - Robert  Jędrzejowski
Nadzór Inwestorski „Cimes Projekt ” – Zbigniew Pluta

Treść Aktu Erekcyjnego została odczytana w obecności zaproszonych gości:

akt_erekcyjny_1.png

Powrót

Nowe inwestycje w DEFALIN GROUP S.A.

| dodano 28.06.2017

Firma Defalin, wiodący producent produktów opakowaniowych dla rolnictwa i przemysłu, rozpoczął budowę nowej siedziby

Firma Defalin, wiodący producent produktów opakowaniowych dla rolnictwa i przemysłu, rozpoczął budowę nowej siedziby mieszczącej się na terenie WSSE Invest-Park, Podstrefa Świebodzice.

Na powierzchni 3,5 ha firma Defalin wybuduje dwie nowoczesne hale produkcyjno-magazynowe o łącznej powierzchni 12 tys. m2.

Obecnie prowadzone są prace przy budowie hali o powierzchni 6,3 tys. m2,do której w grudniu bieżącego roku zostaną przeniesione linie do produkcji taśm PP. Hala może pomieścić 6 linii o łącznym potencjale produkcyjnym ok. 720 ton miesięcznie. Taśmy polipropylenowe po procesie pakowania i znakowania będą trafiać do magazynu za pośrednictwem linii transportowej.

Budowa drugiej hali do produkcji sznurków do maszyn rolniczych i sznurków opakowaniowych oraz linek PP rozpocznie się w późniejszym terminie. W zautomatyzowanej hali, w przyszłości, mają pracować własnej produkcji automaty skręcające, które wprowadzą nową wysoką jakość produktów. Wyprodukowane sznurki będą się charakteryzowały wyższą jakością i wytrzymałością.

Zakończenie całej inwestycji planowane jest do końca roku 2021.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Facebooka, gdzie na bieżąco będziemy informować o postępach w prac budowlanych.

 

Powrót

SPOTKANIE PARTNERÓW HANDLOWYCH

| dodano 12.04.2017

W dniach 7-8 kwietnia 2017, w przepięknie położonym wśród Gór Izerskich hotelu COTTONINA w Świeradowie – Zdroju odbyło się Spotkanie Partnerów Handlowych.

W dniach 7-8 kwietnia 2017, w przepięknie położonym wśród Gór Izerskich hotelu COTTONINA w Świeradowie – Zdroju odbyło się Spotkanie Partnerów Handlowych.

Podczas spotkania gościom zaprezentowano nowe innowacyjne produkty naszej firmy oraz korzyści płynące z właściwego doboru produktów podczas ich użytkowania. Przekazane zostały również informacje o trendach rynkowych oraz kierunkach i planach rozwoju firmy.

Spotkanie zakończyła wycieczka z przewodnikiem, podczas której zwiedziliśmy między innymi: Dom Zdrojowy, Halę Spacerową, 46-metrową wieżę zegarową z galerią widokową oraz obejrzeliśmy pomnik Żabki w Parku Zdrojowym.

Za rok zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie w równie urocze i bajkowe miejsce jak obecne.

     
  image_17.jpg  
     
Powrót

Targi AGROTECH w Kielcach

| dodano 23.03.2015

W dniach 17-19  marca w Kielcach odbędą się targi AGROTECH. Firma DEFALIN GROUP S.A. zaprasza Państwa do odwiedzenia swojego stoiska H-7

W dniach 17-19  marca w Kielcach odbędą się targi AGROTECH. Firma DEFALIN GROUP S.A. zaprasza Państwa do odwiedzenia swojego stoiska H-7, na którym będziecie Państwo mogli zapoznać się z nowościami oferowanych przez naszą firmę a nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytania dotyczące prezentowanych produktów.

     
  zaproszenie_1.png  
     
Powrót

Targi SIMA w Paryżu

| dodano 29.01.2015

W dniach od 26 lutego do 2 marca 2017 w Paryżu odbędą się targi SIMA. Firma DEFALIN GROUP S.A. zaprasza Państwa do odwiedzenia swojego stoiska H081 w pawilonie 6.

W dniach od 26 lutego do 2 marca 2017 w Paryżu odbędą się targi SIMA. Firma DEFALIN GROUP S.A. zaprasza Państwa do odwiedzenia swojego stoiska H081 w pawilonie 6. Odwiedzając nasze stoisko będziecie Państwo mogli zapoznać się z nowościami oferowanych przez naszą firmę a nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytania dotyczące prezentowanych produktów.

sima_pl_1.jpg

Powrót

Defalin na targach

| dodano 12.01.2017

Firma w 2017 roku będzie uczestniczyć w wielu imprezach targowach z branży rolniczej na której zaprezentuje nowe rodzaje sznurków rolniczych o wysokich walorach użytkowych oraz branży opakowaniowej na której przedstawi cenione za ich wysoką jakość i niezawodność taśmy pp.

Firma w 2017 roku będzie uczestniczyć w wielu imprezach targowach z branży rolniczej na której zaprezentuje nowe rodzaje sznurków rolniczych o wysokich walorach użytkowych oraz branży opakowaniowej na której przedstawi cenione za ich wysoką jakość i niezawodność taśmy pp.

26.02 – 02.03. 2017 – targi rolnicze SIMA w Paryżu

17-19.03.2017 – targi rolnicze AGROTECH w Kielcach

22-25.09.2017 – targi rolnicze AGRO SHOW w Bednarach

12-18.11.2017 – targi rolnicze AGRITECHNICA w Hanowerze

Odwiedzając na stoisku naszą firmę, będziecie Państwo mogli, zapoznać się z nowościami oferowanymi przez naszą firmę a nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytania dotyczące prezentowanych produktów.

           
  pobrane.png  agrotech.jpg    pobrane_1.jpg logo_agritechnica.png   
         
Powrót

ZŁOTY PŁATNIK 2015

| dodano 31.10.2016

czp_2015_1.png

 

Firma P.P.H.U. DEFALIN GROUP S.A. ma zaszczyt poinformować że została laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2015, organizowanego przez Euler Hermes Collections, lidera w zarządzaniu należnościami. Złoty Płatnik 2015 to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej, które jest przyznawane firmom spełniającym jednocześnie wszystkie z następujących kryteriów:

-PMI powyżej 80 punktów***,

-Rating na poziomie powyżej CCC,

-Brak aktywnych windykacji.

Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia ww. kryteria, co oznacza, że Certyfikat Złoty Płatnik 2015 to elitarne odznaczenie, świadczące o rzetelności firmy.

Jeśli spotkacie się Państwo z powyższymi, oznacza to, że Państwa kontrahent jest liderem, o najwyższym Wskaźniku Moralności Płatniczej w 2015 roku. Laureaci zostali wyłonieni na podstawie danych pochodzących z Programu Analiz Należności Euler Hermes Collections, w którym można znaleźć wiarygodne dane o aktualnej sytuacji kontrahentów, branży oraz rynku.

Czym jest PMI

PMI (Wskaźnik Moralności Płatniczej) to dynamiczny wskaźnik stanowiący istotną wskazówkę przy podejmowaniu decyzji o udzieleniu kredytu kupieckiego danemu kontrahentowi. Do wyliczenia tego wskaźnika brane są pod uwagę przesłane przez uczestników należności, liczba dni średniego opóźnienia w płatnościach oraz zdarzenia prawne dotyczące danego kontrahenta.

Wskaźnik Moralności Płatniczej może przyjmować wartość od 0 do 100, co oznacza:

80 - 100 Polecamy współpracę, rzetelny kontrahent, opóźnienia w regulowaniu zobowiązań praktycznie nie występują.

60 - 80 Polecamy współpracę, choć możliwe jest wystąpienie nieznacznych opóźnień w płatnościach (średnio do 20 dni po terminie płatności).

40 - 60 Monitoruj spływ należności, wystąpienie opóźnień w regulowaniu zobowiązań jest wysoce prawdopodobne (możliwe opóźnienia średnio do 40 dni po terminie płatności).

20 - 40 Monitoruj spływ należności, uzyskaj dodatkowe zabezpieczenia, podwyższone ryzyko utraty płynności przez tego kontrahenta (możliwe opóźnienia nawet średnio do 2 miesięcy po terminie płatności).

0 - 20 Wysokie ryzyko, sugerujemy stosowanie rozliczeń gotówkowych.

- Brak informacji potrzebnej do wyliczenia PMI.

Firma P.P.H.U. DEFALIN GROUP S.A. uzyskała średnie PMI na poziomie 100 w roku 2015.

Powrót

Nowy sposób zabezpieczania taśm polipropylenowych

| dodano 26.02.2016

Firma Defalin wprowadza na rynek krajowy nowy sposób zabezpieczania nawojów taśm polipropylenowych. Okrągła przekładka została zastąpiona przekładką podłużną.

Firma Defalin wprowadza na rynek krajowy nowy sposób zabezpieczania nawojów taśm polipropylenowych. Okrągła przekładka została zastąpiona przekładką podłużną. Nowy sposób pakowania zabezpiecza i chroni brzegi taśm w trzech miejscach przed ich uszkodzeniem. Taki sposób zabezpiecznia taśmy pozwala na szybsze przygotawanie jej do użytkowania w maszynach pakujących oraz w aplikacji do wózków przeznaczonych do rozwijania taśm opakowaniowych.
Taśmy pakowane w przekładki okrągłe będą dostępne dla klientów na specjalne życzenie.

     
  zabezpieczanie_tasm.png  
     
Powrót

Defalin wspiera młodych artystów.

| dodano 02.11.2015

Firma PPHU DEFALIN GROUP S.A. otrzymała podziękowanie za wsparcie konkursu "Młodzi twórcy, nowe ścieżki. Krótkie opowiadanie fantasy"

Firma PPHU DEFALIN GROUP S.A. otrzymała podziękowanie za wsparcie konkursu "Młodzi twórcy, nowe ścieżki. Krótkie opowiadanie fantasy" organizowanym przez Oddział Dziecięcy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świebodzicach.

Więcej informacji na temat wydarzenia >>>

     
006_45.jpg 006_30.jpg podziekowania.png
     Powrót