.
.

KALKULATOR SZNURKA DO MASZYN ROLNICZYCH

Kalkulator to konfigurator cenowy, służący celom informacyjnym oraz kontaktowym. Zawarte w nim informacje dotyczące produktów oraz cen, mogą ulec zmianie a uzyskany w procesie konfiguracji wynik nie stanowi oferty handlowej. Przed podjęciem decyzji o zakupie w oparciu o narzędzie należ skontaktować się z działem handlowym, korzystając z dołączonej funkcji wyślij.


NIE DODANO JESZCZE ŻADNEGO PRODUKTU

SPOSÓB DOSTAWY

Cena za wysyłkę: 0 PLN NETTO

xFirma DEFALIN GROUP S.A. oferuje możliwość skorzystania z dostarczenia przesyłki firmą spedycyjną.
Klient może wybrać następujący sposób odbioru towaru:
1. paczka kurierska do 30 kg – 45,00 zł/paczkę netto (stawka VAT 23%)
2. wysyłka towaru powyżej 90 kg – 150 zł/paletę netto (stawka VAT 23%)
3. wysyłka produktów w ilościach samochodowych:
- do 21.120 kg – 150 zł/paletę netto (stawka VAT 23%)
- powyżej 21.120 kg - 75,00 zł/paletę netto (stawka VAT 23%)
Dostawa tylko na terenie Polski.

SPOSÓB PŁATNOŚCI

Nazwa firmy PPHU DEFALIN GROUP S.A.

nr konta:
65 1050 1575 1000 0022 5017 7124

xFirma dopuszcza dwa sposobu płatności za zakupiony produkt:.
1. „płatność przed odbiorem”
2. „płatność za pobraniem”

„Płatność przed odbiorem” (płatność z góry) następuje przed wysyłką towaru do osoby składającej zamówienie. Wpłatę na konto można dokonać przelewem elektronicznym bądź w dowolnej placówce Poczty Polskiej lub agencji bankowej na podstawie faktury proformy. Przelew w opisie powinien zawierać nr faktury proformy, na podstawie której dokonana została płatność. Towar zostanie wysłany po zaksięgowania płatności na rachunku bankowym firmy.

„Płatność za pobraniem”
Jest to płatność dokonywana za zamówione towary gotówką przy odbiorze przesyłki u doręczyciela lub w najbliższym oddziale pocztowym.

Razem do zapłaty:

0 PLN NETTO (0 BRUTTO)

xPodaj adres mailowy na który zostanie przesłane potwierdzenie zamówienia.

NAZWA FIRMY:
OSOBA KONTAKTOWA:
ULICA:
KOD POCZTOWY:
MIEJSCOWOŚĆ:
TEL:
FAX:
NIP:
ADRES E-MAIL:

x
. . . .
+ -

KALKULATOR

+ -

KALKULATOR

KONTAKT


Przerwa świateczno-noworoczna

| dodano 18.12.2014

Firma DEFALIN GROUP S.A. informuje że przerwa świąteczno - noworoczna będzie trwała od 24.12.2018 r do 03.01.2019 r.

Firma DEFALIN GROUP S.A. informuje, że przerwa świąteczno - noworoczna będzie trwała od 24.12.2018 r do 03.01.2019 r.

Wszystkim Naszym Klientom i Pracownikom Prezes Zarządu firmy Defalin Group S.A. składa życzenia: Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, przepełnionych spokojem i miłością, w rodzinnym ciepłym gronie oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym 2019 Roku.

     
    karta___wi__teczna_2018_1.png  
     
Powrót

TARGOWA JESIEŃ

| dodano 11.09.2015

Firma DEFALIN GROUP S.A. w okresie jesiennym będzie uczestniczyć w trzech imprezach targowych:

Firma DEFALIN GROUP S.A. w okresie jesiennym będzie uczestniczyć w trzech imprezach targowych:

- 20 - 23. 09. 2018 AGRO SHOW w Bednarach – targi rolnicze (stoisko B532)

- 01.10 – 04.10.2018 TAROPAK w Poznaniu – targi opakowaniowe (hala 7A stoisko 7)

- 26 - 29. 11.2018 All4pack w Paryżu - targi opakowaniowe (hala 7B stoisko 188)

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas podczas trwania targów gdzie będziecie mogli zapoznać się z nowościami oferowanych przez naszą firmę a nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytania dotyczące prezentowanych produktów.

     
  zaproszenie_targi_2018_pl.png  
     
Powrót

Targi Agritechnica w Hanowerze

| dodano 07.11.2017

W dniach 12-18 listopada w Hanowerze odbędą się targi AGRITECHNICA.

W dniach 12-18 listopada w Hanowerze odbędą się targi AGRITECHNICA. Firma DEFALIN GROUP S.A. zaprasza Państwa do odwiedzenia swojego stoiska H47 w pawilonie 27. Odwiedzając nasze stoisko będziecie Państwo mogli zapoznać się z nowościami oferowanych przez naszą firmę a nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytania dotyczące prezentowanych produktów.

agritechnica_pl2017_1.png

Powrót

Zapraszamy na targi AGRO SHOW

| dodano 19.09.2017

W dniach 22-25 września w Bednarach pod Poznaiem odbędą się targi AGRO SHOW.

W dniach 22-25 września w Bednarach pod Poznaiem odbędą się targi AGRO SHOW. Firma DEFALIN GROUP S.A. zaprasza Państwa do odwiedzenia swojego stoiska B528, na którym będziecie Państwo mogli zapoznać się z nowościami oferowanych przez naszą firmę a nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytania dotyczące prezentowanych produktów.

     
  agro_show_zaproszenie_1.png  
     
Powrót

Podpisanie Aktu Erekcyjnego

| dodano 13.07.2017

W dniu 12 lipca 2017 r. o godz. 12.00 na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej  Strefy  Ekonomicznej  „Invest  – Park”  Spółka  z o. o.,  w Podstrefie Świebodzice przy ul. Przemysłowej miało miejsce uroczyste podpisanie Aktu Erekcyjnego oraz wmurowanie Kamienia Węgielnego pod budowę nowej siedziby firmy DEFALIN GROUP S.A.

W dniu 12 lipca 2017 r. o godz. 12.00 na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej  Strefy  Ekonomicznej  „Invest  – Park”  Spółka  z o. o.,  w Podstrefie Świebodzice przy ul. Przemysłowej miało miejsce uroczyste podpisanie Aktu Erekcyjnego oraz wmurowanie Kamienia Węgielnego pod budowę nowej siedziby firmy DEFALIN GROUP S.A.
Po podpisaniu akt erekcyjny został wmurowany w fundamenty w specjalnej tubie, gdzie umieszczono dodatkowo pen-drive z zapisanymi tam informacyjami o firmie oraz zdjęciami z uroczystości.
    Budowany obiekt zlokalizowany jest na działce o pow 3,56 ha i jest to pierwszy z dwóch etapów inwestycji, które firma DEFALIN ma zrealizować do 2021 roku.  Pierwszy etap to budowa zakładu produkcyjnego z zapleczem biurowo – socjalnym o powierzchni  7659,3 m², do którego zostanie przeniesiona produkcja taśm opakowaniowych. Obecnie przedsiębiorstwo jest usytuowane przy ulicy Towarowej, gdzie w pełni zostały wykorzystane możliwości rozbudowy na powierzchni 2,14 ha terenu.
    Projekt nowego zakładu produkcyjnego powstał w Pracowni Projektowej RH+Architekci, a generalnym wykonawcą robót budowlanych jest firma „Pekabex” S.A. Przedsięwzięcie zostało w całości sfinansowane ze środków własnych inwestora.
    W uroczystości upamiętnienia faktu rozpoczęcia budowy, przez wmurowanie niniejszego aktu, udział wzięli i swoje podpisy złożyli:


Burmistrz Miasta Świebodzice - Bogdan Kożuchowicz
Prezes Zarządu „Defalin Group ” S.A. – Lubomir Trojanowski
Przewodniczący Rady Nadzorczej „Defalin Group” S.A. - Robert Lubowski
Prezes Zarządu „Pekabex ” S.A. - Robert  Jędrzejowski
Nadzór Inwestorski „Cimes Projekt ” – Zbigniew Pluta

Treść Aktu Erekcyjnego została odczytana w obecności zaproszonych gości:

akt_erekcyjny_1.png

Powrót

Nowe inwestycje w DEFALIN GROUP S.A.

| dodano 28.06.2017

Firma Defalin, wiodący producent produktów opakowaniowych dla rolnictwa i przemysłu, rozpoczął budowę nowej siedziby

Firma Defalin, wiodący producent produktów opakowaniowych dla rolnictwa i przemysłu, rozpoczął budowę nowej siedziby mieszczącej się na terenie WSSE Invest-Park, Podstrefa Świebodzice.

Na powierzchni 3,5 ha firma Defalin wybuduje dwie nowoczesne hale produkcyjno-magazynowe o łącznej powierzchni 12 tys. m2.

Obecnie prowadzone są prace przy budowie hali o powierzchni 6,3 tys. m2,do której w grudniu bieżącego roku zostaną przeniesione linie do produkcji taśm PP. Hala może pomieścić 6 linii o łącznym potencjale produkcyjnym ok. 720 ton miesięcznie. Taśmy polipropylenowe po procesie pakowania i znakowania będą trafiać do magazynu za pośrednictwem linii transportowej.

Budowa drugiej hali do produkcji sznurków do maszyn rolniczych i sznurków opakowaniowych oraz linek PP rozpocznie się w późniejszym terminie. W zautomatyzowanej hali, w przyszłości, mają pracować własnej produkcji automaty skręcające, które wprowadzą nową wysoką jakość produktów. Wyprodukowane sznurki będą się charakteryzowały wyższą jakością i wytrzymałością.

Zakończenie całej inwestycji planowane jest do końca roku 2021.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Facebooka, gdzie na bieżąco będziemy informować o postępach w prac budowlanych.

 

Powrót

SPOTKANIE PARTNERÓW HANDLOWYCH

| dodano 12.04.2017

W dniach 7-8 kwietnia 2017, w przepięknie położonym wśród Gór Izerskich hotelu COTTONINA w Świeradowie – Zdroju odbyło się Spotkanie Partnerów Handlowych.

W dniach 7-8 kwietnia 2017, w przepięknie położonym wśród Gór Izerskich hotelu COTTONINA w Świeradowie – Zdroju odbyło się Spotkanie Partnerów Handlowych.

Podczas spotkania gościom zaprezentowano nowe innowacyjne produkty naszej firmy oraz korzyści płynące z właściwego doboru produktów podczas ich użytkowania. Przekazane zostały również informacje o trendach rynkowych oraz kierunkach i planach rozwoju firmy.

Spotkanie zakończyła wycieczka z przewodnikiem, podczas której zwiedziliśmy między innymi: Dom Zdrojowy, Halę Spacerową, 46-metrową wieżę zegarową z galerią widokową oraz obejrzeliśmy pomnik Żabki w Parku Zdrojowym.

Za rok zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie w równie urocze i bajkowe miejsce jak obecne.

     
  image_17.jpg  
     
Powrót

Targi AGROTECH w Kielcach

| dodano 23.03.2015

W dniach 17-19  marca w Kielcach odbędą się targi AGROTECH. Firma DEFALIN GROUP S.A. zaprasza Państwa do odwiedzenia swojego stoiska H-7

W dniach 17-19  marca w Kielcach odbędą się targi AGROTECH. Firma DEFALIN GROUP S.A. zaprasza Państwa do odwiedzenia swojego stoiska H-7, na którym będziecie Państwo mogli zapoznać się z nowościami oferowanych przez naszą firmę a nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytania dotyczące prezentowanych produktów.

     
  zaproszenie_1.png  
     
Powrót

Targi SIMA w Paryżu

| dodano 29.01.2015

W dniach od 26 lutego do 2 marca 2017 w Paryżu odbędą się targi SIMA. Firma DEFALIN GROUP S.A. zaprasza Państwa do odwiedzenia swojego stoiska H081 w pawilonie 6.

W dniach od 26 lutego do 2 marca 2017 w Paryżu odbędą się targi SIMA. Firma DEFALIN GROUP S.A. zaprasza Państwa do odwiedzenia swojego stoiska H081 w pawilonie 6. Odwiedzając nasze stoisko będziecie Państwo mogli zapoznać się z nowościami oferowanych przez naszą firmę a nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytania dotyczące prezentowanych produktów.

sima_pl_1.jpg

Powrót

Defalin na targach

| dodano 12.01.2017

Firma w 2017 roku będzie uczestniczyć w wielu imprezach targowach z branży rolniczej na której zaprezentuje nowe rodzaje sznurków rolniczych o wysokich walorach użytkowych oraz branży opakowaniowej na której przedstawi cenione za ich wysoką jakość i niezawodność taśmy pp.

Firma w 2017 roku będzie uczestniczyć w wielu imprezach targowach z branży rolniczej na której zaprezentuje nowe rodzaje sznurków rolniczych o wysokich walorach użytkowych oraz branży opakowaniowej na której przedstawi cenione za ich wysoką jakość i niezawodność taśmy pp.

26.02 – 02.03. 2017 – targi rolnicze SIMA w Paryżu

17-19.03.2017 – targi rolnicze AGROTECH w Kielcach

22-25.09.2017 – targi rolnicze AGRO SHOW w Bednarach

12-18.11.2017 – targi rolnicze AGRITECHNICA w Hanowerze

Odwiedzając na stoisku naszą firmę, będziecie Państwo mogli, zapoznać się z nowościami oferowanymi przez naszą firmę a nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytania dotyczące prezentowanych produktów.

           
  pobrane.png  agrotech.jpg    pobrane_1.jpg logo_agritechnica.png   
         
Powrót

ZŁOTY PŁATNIK 2015

| dodano 31.10.2016

czp_2015_1.png

 

Firma P.P.H.U. DEFALIN GROUP S.A. ma zaszczyt poinformować że została laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2015, organizowanego przez Euler Hermes Collections, lidera w zarządzaniu należnościami. Złoty Płatnik 2015 to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej, które jest przyznawane firmom spełniającym jednocześnie wszystkie z następujących kryteriów:

-PMI powyżej 80 punktów***,

-Rating na poziomie powyżej CCC,

-Brak aktywnych windykacji.

Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia ww. kryteria, co oznacza, że Certyfikat Złoty Płatnik 2015 to elitarne odznaczenie, świadczące o rzetelności firmy.

Jeśli spotkacie się Państwo z powyższymi, oznacza to, że Państwa kontrahent jest liderem, o najwyższym Wskaźniku Moralności Płatniczej w 2015 roku. Laureaci zostali wyłonieni na podstawie danych pochodzących z Programu Analiz Należności Euler Hermes Collections, w którym można znaleźć wiarygodne dane o aktualnej sytuacji kontrahentów, branży oraz rynku.

Czym jest PMI

PMI (Wskaźnik Moralności Płatniczej) to dynamiczny wskaźnik stanowiący istotną wskazówkę przy podejmowaniu decyzji o udzieleniu kredytu kupieckiego danemu kontrahentowi. Do wyliczenia tego wskaźnika brane są pod uwagę przesłane przez uczestników należności, liczba dni średniego opóźnienia w płatnościach oraz zdarzenia prawne dotyczące danego kontrahenta.

Wskaźnik Moralności Płatniczej może przyjmować wartość od 0 do 100, co oznacza:

80 - 100 Polecamy współpracę, rzetelny kontrahent, opóźnienia w regulowaniu zobowiązań praktycznie nie występują.

60 - 80 Polecamy współpracę, choć możliwe jest wystąpienie nieznacznych opóźnień w płatnościach (średnio do 20 dni po terminie płatności).

40 - 60 Monitoruj spływ należności, wystąpienie opóźnień w regulowaniu zobowiązań jest wysoce prawdopodobne (możliwe opóźnienia średnio do 40 dni po terminie płatności).

20 - 40 Monitoruj spływ należności, uzyskaj dodatkowe zabezpieczenia, podwyższone ryzyko utraty płynności przez tego kontrahenta (możliwe opóźnienia nawet średnio do 2 miesięcy po terminie płatności).

0 - 20 Wysokie ryzyko, sugerujemy stosowanie rozliczeń gotówkowych.

- Brak informacji potrzebnej do wyliczenia PMI.

Firma P.P.H.U. DEFALIN GROUP S.A. uzyskała średnie PMI na poziomie 100 w roku 2015.

Powrót

Nowy sposób zabezpieczania taśm polipropylenowych

| dodano 26.02.2016

Firma Defalin wprowadza na rynek krajowy nowy sposób zabezpieczania nawojów taśm polipropylenowych. Okrągła przekładka została zastąpiona przekładką podłużną.

Firma Defalin wprowadza na rynek krajowy nowy sposób zabezpieczania nawojów taśm polipropylenowych. Okrągła przekładka została zastąpiona przekładką podłużną. Nowy sposób pakowania zabezpiecza i chroni brzegi taśm w trzech miejscach przed ich uszkodzeniem. Taki sposób zabezpiecznia taśmy pozwala na szybsze przygotawanie jej do użytkowania w maszynach pakujących oraz w aplikacji do wózków przeznaczonych do rozwijania taśm opakowaniowych.
Taśmy pakowane w przekładki okrągłe będą dostępne dla klientów na specjalne życzenie.

     
  zabezpieczanie_tasm.png  
     
Powrót

Defalin wspiera młodych artystów.

| dodano 02.11.2015

Firma PPHU DEFALIN GROUP S.A. otrzymała podziękowanie za wsparcie konkursu "Młodzi twórcy, nowe ścieżki. Krótkie opowiadanie fantasy"

Firma PPHU DEFALIN GROUP S.A. otrzymała podziękowanie za wsparcie konkursu "Młodzi twórcy, nowe ścieżki. Krótkie opowiadanie fantasy" organizowanym przez Oddział Dziecięcy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świebodzicach.

Więcej informacji na temat wydarzenia >>>

     
006_45.jpg 006_30.jpg podziekowania.png
     Powrót