.
.


NIE DODANO JESZCZE ŻADNEGO PRODUKTU

SPOSÓB DOSTAWY

Cena za wysyłkę: 0 PLN NETTO

xFirma DEFALIN GROUP S.A. oferuje możliwość skorzystania z dostarczenia przesyłki firmą spedycyjną.
Klient może wybrać następujący sposób odbioru towaru:
1. paczka kurierska do 30 kg – 45,00 zł/paczkę netto (stawka VAT 23%)
2. wysyłka towaru powyżej 90 kg – 150 zł/paletę netto (stawka VAT 23%)
3. wysyłka produktów w ilościach samochodowych:
- do 21.120 kg – 150 zł/paletę netto (stawka VAT 23%)
- powyżej 21.120 kg - 75,00 zł/paletę netto (stawka VAT 23%)
Dostawa tylko na terenie Polski.

SPOSÓB PŁATNOŚCI

Nazwa firmy PPHU DEFALIN GROUP S.A.

nr konta:
65 1050 1575 1000 0022 5017 7124

xFirma dopuszcza dwa sposobu płatności za zakupiony produkt:.
1. „płatność przed odbiorem”
2. „płatność za pobraniem”

„Płatność przed odbiorem” (płatność z góry) następuje przed wysyłką towaru do osoby składającej zamówienie. Wpłatę na konto można dokonać przelewem elektronicznym bądź w dowolnej placówce Poczty Polskiej lub agencji bankowej na podstawie faktury proformy. Przelew w opisie powinien zawierać nr faktury proformy, na podstawie której dokonana została płatność. Towar zostanie wysłany po zaksięgowania płatności na rachunku bankowym firmy.

„Płatność za pobraniem”
Jest to płatność dokonywana za zamówione towary gotówką przy odbiorze przesyłki u doręczyciela lub w najbliższym oddziale pocztowym.

Razem do zapłaty:

0 PLN NETTO (0 BRUTTO)

xPodaj adres mailowy na który zostanie przesłane potwierdzenie zamówienia.

NAZWA FIRMY:
OSOBA KONTAKTOWA:
ULICA:
KOD POCZTOWY:
MIEJSCOWOŚĆ:
TEL:
FAX:
NIP:
ADRES E-MAIL:

x
  • Istagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
. . . .
+ -

KALKULATOR

+ -

KALKULATOR

KONTAKT


OFERTA LIMITOWANA

| dodano 01.07.2020

Oferta limitowana dotyczy PASKOWACZA XL-19 do taśm PP i PET oraz taśmy klejącej.

Oferta limitowana dotyczy PASKOWACZA XL-19 do taśm PP i PET oraz taśmy klejącej. W przypadku zainteresowania produktami prosimy o kontakt telefoniczny 74 854 99 88 / 662 144 079 lub e-mailowy dariusz.konieczny@defalin.com.pl

 

 

PASKOWACZ XL-19
DO TAŚM PP i PET O SZEROKOŚCI 18 - 19 mm

Paskowacz XL to urządzenie ręczne używane w procesie opasania ładunków taśmami PP lub PET za pomocą zapinek blaszanych. Niedrogie i proste w obsłudze urządzienie gwarantuje odpowiednie naprężenie taśm oraz trwałe i niezawodne połączenie przy pomocy zapinek blaszanych. Paskowacz jest niezbędnym oprzyrządowaniem w sytuacji gdzie liczy się szybkość i stabilności towarów wysyłanych na paletach. Zastosowanie odpowiednio dobranych akcesoriów zapewnia właściwą i bezawaryjną logistykę produktów.

SPECYFIKACJA PRODUKTU
rodzaj urządzenia - paskowacz do spinania taśmy
model urządzenia - XL-19
zastosowanie - taśma PP, PET
szerokość taśmy - 18-19 mm
metoda łączenia - zapinka blaszana M-19
kolor urządzenia - czerwony


TAŚMA KLEJĄCA PAKOWA HOT MELT 48x60 TRANSPARENT

Wysokiej jakości taśma pakowa HQL do zastosowania w przygotowaniu wysyłek. Idealnie nadaje się do klejenia kartonów, papieru, folii i innych materiałów. Taśma charakteryzuje się wysoką wytrzymałością klejenia.

Parametry:
kolor: przezroczysty
szerokość: 48mm
długość: 60 m
klej: hotmelt
ilość w opakowaniu zbiorczym: 36szt.

 

Powrót

Nowy sposób zabezpieczania taśm polipropylenowych

| dodano 26.02.2016

Firma Defalin wprowadza na rynek krajowy nowy sposób zabezpieczania nawojów taśm polipropylenowych. Okrągła przekładka została zastąpiona przekładką podłużną. 

Firma Defalin wprowadza na rynek krajowy nowy sposób zabezpieczania nawojów taśm polipropylenowych. Okrągła przekładka została zastąpiona przekładką podłużną. Nowy sposób pakowania zabezpiecza i chroni brzegi taśm w trzech miejscach przed ich uszkodzeniem. Taki sposób zabezpiecznia taśmy pozwala na szybsze przygotawanie jej do użytkowania w maszynach pakujących oraz w aplikacji do wózków przeznaczonych do rozwijania taśm opakowaniowych.
Taśmy pakowane w przekładki okrągłe będą dostępne dla klientów na specjalne życzenie.

zabezpieczanie_tasm.png

Powrót

Taśma "U" o molecie ukośnym

| dodano 24.10.2014

Taśma „U" jest to produkt o niepowtarzalnym ukośnym molecie, który został opatentowany przez firmę DEFALIN GROUP S.A.

Taśma „U" jest to produkt o niepowtarzalnym ukośnym molecie, który został opatentowany przez firmę DEFALIN GROUP S.A. Nowy rodzaj taśm jest dedykowany do spinania produktów za pomocą zautomatyzowanych linii produkcyjnych, gdzie szczególną role odgrywa precyzja oraz czas pakowania. Zastosowanie moletu ukośnego pozwoliło uzyskać zwiększoną sztywność, dzięki której taśma precyzyjnie podawana jest do tunelu automatu spinającego, a uzyskana z obu stron gładka powierzchnia zwiększa jej poślizg. Taśma charakteryzuje się również zredukowaną o 50% właściwością pylenia, zmniejszonym współczynnikiem tarcia oraz mniejszą sierpowatością.

ukosny_molet.png

Powrót

Taśma MONO

| dodano 31.10.2014

Unikalny, opatentowany proces produkcyjny nadający jej liniowy molet powoduje, iż taśmę charakteryzuje zwiększona wytrzymałość, duża elastyczność i rozciągliwość.

mono_1.png

Unikalny, opatentowany proces produkcyjny nadający jej liniowy molet powoduje, iż taśmę charakteryzuje zwiększona wytrzymałość, duża elastyczność i rozciągliwość. Zaś doskonała prostoliniowość oraz brak pylenia zapewnia bezawaryjną pracę w automacie spinającym. Taśma MONO dzięki zaokrąglonym brzegom nie uszkadza kartonowych opakowań.

Szczególną cechą jest doskonała zgrzewalność, która uwypukla najważniejszy parametr taśmy jakim jest wytrzymałość w zgrzewie, która osiąga 76% wytrzymałości bezpośredniej tj. 102 kG. Co więcej wytrzymałość bezpośrednia wynosi 136 kG i odpowiada taśmie 12x0,55mm. W przypadku taśm standardowych wytrzymałość w zgrzewie osiąga około 55% wytrzymałości bezpośredniej. Zatem taśma PP MONO 9x0,50mm dzięki swoim doskonałym parametrom może zastąpić taśmy PP typu 12x0,50mm, 12x0,55mm, 12x0,60mm a nawet taśmę PP 12x0,70 mm.

wykres_ta__ma_1.png 
 
 

 

Powrót

STRAPMET - Maszyny i urządzenia pakujące

| dodano 08.12.2014

Strapmet to firma, która od wielu lat współpracuje z naszym przedsiębiorstwem, Defalin Group S.A. Oferuje swoim Klientom optymalne rozwiązania w zakresie pakowania wyrobów. Ciągłe doskonalenie umiejętności, wiedza i doświadczenie specjalistów to atut, dzięki któremu oferuje Klientom urządzenia i materiały, które ich w pełni satysfakcjonują.

Strapmet to firma, która od wielu lat współpracuje z naszym przedsiębiorstwem, Defalin Group S.A. Oferuje swoim Klientom optymalne rozwiązania w zakresie pakowania wyrobów. Ciągłe doskonalenie umiejętności, wiedza i doświadczenie specjalistów to atut, dzięki któremu oferuje Klientom urządzenia i materiały, które ich w pełni satysfakcjonują. Stała współpraca z czołowymi producentami maszyn i materiałów do pakowania pozwala na ciągłe rozszerzanie swojej oferty.

Firma oferuje : wiązarki , zgrzewarki, narzędzia do pakowania, taśmy polipropylenowe i poliestrowe z nadrukiem i bez, linki i sznurki oraz inne akcesoria do pakowania.

 

building_1.jpg
 

AUTOMATY I PÓŁAUTOMATY

Firma Strapmet do maszynowego opasywania pakunków oferuje najnowszej generacji półautomaty i automaty pakujące. Maszyny te cechuje wysoka łatwość obsługi, wysoka szybkość cyklu pracy maszyn przy jednocześnie doskonałej jakości opasania pakowanych towarów. Urządzenia te są niezawodne w użytkowaniu.

     

 URZĄDZENIA PAKUJĄCE

Ręczna zgrzewarka - urządzenie spinające taśmę polipropylenową przy pomocy zgrzewu wibracyjnego, spełnia funkcje właściwe dla urządzenia automatycznego (zgrzewa, naciąga i obcina). Pomimo niewielkich rozmiarów daje możliwość taniego i pewnego zapakowania ładunku. Paskowacz - proste metalowe urządzenie do spinania taśmą polipropylenową przy użyciu zapinki. Umożliwia naciągnięcie taśmy oraz automatyczne odcięcie potrzebnego odcinka. Wózek odwijacz - urządzenie ułatwiające transport taśmy w trakcie pakowania oraz zabezpieczające ją przed nie pożądanym rozwijaniem się i plątaniem. Doskonałe uzupełnienie dla ręcznych zgrzewarek i paskowaczy.

     

Więcej informacji na temat maszyn i urządzeń pakujących znajdziesz na stronie internetowej firmy

 

Powrót

Nadruk na taśmach

| dodano 10.11.2014

Na życzenie klienta możliwe wykonanie taśm w innych kolorach niż naturalny, biały, czarny.

Na życzenie klienta możliwe wykonanie taśm w innych kolorach niż naturalny, biały, czarny. Wykonujemy również nadruk na taśmach wg specyfikacji klienta.

t_nadruk.png

Powrót

Sposób pakowania

| dodano 29.10.2014

Taśmy pp są nawijane na tuleje papierowe o zróżnicowanej średnicy. Aby zabezpieczyć taśmę przed rozwinięciem z dwóch stron zakłada się tekturową przekładkę oraz spina się taśmą pp w trzech miejscach. 

Taśmy pp są nawijane na tuleje papierowe o zróżnicowanej średnicy. Aby zabezpieczyć taśmę przed rozwinięciem z dwóch stron zakłada się tekturową przekładkę oraz spina się taśmą pp w trzech miejscach. Nawinięte taśmy są pakowane w kartony na których znajdują się informacje o rodzaju taśmy, nawoju, rodzaju tulei oraz ilości sztuk w kartonie.

Z względu na rodzaj użytej tulei, tasmy pp są układane na paletach w następujący sposób:

  • taśmy pp na nawoju A są układane na palecie o wymiarach 800x1200x150mm w ilości 60 szt (10 warstw po 6 kartonów, w każdym kartonie znajduje się 4 zwoje taśm pp).
  • taśma pp na nawoju B,C,D,E są układane na palecie o wymiarach 800x1200x150mm w ilości 60 kartonów (10 warstw po 6 kartonów)

  • taśma pp na nawoju G są układane na palecie o wymiarach 1200x1000x150mm w ilości 48 kartonów (12 warstw po 4 kartony)

  • taśmy pp SPEND są układane na palecie o wymiarach 800x1200x150mm w ilości 60 kartonów (10 warstw po 6 kartonów)

Każda paleta dodatkowo jest wzmocniona tekturowymi kątownikami oraz owinięta folią stretch  zapewniając utrzymanie kartonów w pionie podczas transportu.

  palety_ta__my_rys_1.png

Taśmę pp ze względu na sposób pakowania należy składować w pomieszczeniach zadaszonych i chronić przed nadmierny słońcem, mrozem oraz wilgocią.

 

Powrót