.
.

KALKULATOR SZNURKA DO MASZYN ROLNICZYCH

Kalkulator to konfigurator cenowy, służący celom informacyjnym oraz kontaktowym. Zawarte w nim informacje dotyczące produktów oraz cen, mogą ulec zmianie a uzyskany w procesie konfiguracji wynik nie stanowi oferty handlowej. Przed podjęciem decyzji o zakupie w oparciu o narzędzie należ skontaktować się z działem handlowym, korzystając z dołączonej funkcji wyślij.


NIE DODANO JESZCZE ŻADNEGO PRODUKTU

SPOSÓB DOSTAWY

Cena za wysyłkę: 0 PLN NETTO

xFirma DEFALIN GROUP S.A. oferuje możliwość skorzystania z dostarczenia przesyłki firmą spedycyjną.
Klient może wybrać następujący sposób odbioru towaru:
1. paczka kurierska do 30 kg – 45,00 zł/paczkę netto (stawka VAT 23%)
2. wysyłka towaru powyżej 90 kg – 150 zł/paletę netto (stawka VAT 23%)
3. wysyłka produktów w ilościach samochodowych:
- do 21.120 kg – 150 zł/paletę netto (stawka VAT 23%)
- powyżej 21.120 kg - 75,00 zł/paletę netto (stawka VAT 23%)
Dostawa tylko na terenie Polski.

SPOSÓB PŁATNOŚCI

Nazwa firmy PPHU DEFALIN GROUP S.A.

nr konta:
65 1050 1575 1000 0022 5017 7124

xFirma dopuszcza dwa sposobu płatności za zakupiony produkt:.
1. „płatność przed odbiorem”
2. „płatność za pobraniem”

„Płatność przed odbiorem” (płatność z góry) następuje przed wysyłką towaru do osoby składającej zamówienie. Wpłatę na konto można dokonać przelewem elektronicznym bądź w dowolnej placówce Poczty Polskiej lub agencji bankowej na podstawie faktury proformy. Przelew w opisie powinien zawierać nr faktury proformy, na podstawie której dokonana została płatność. Towar zostanie wysłany po zaksięgowania płatności na rachunku bankowym firmy.

„Płatność za pobraniem”
Jest to płatność dokonywana za zamówione towary gotówką przy odbiorze przesyłki u doręczyciela lub w najbliższym oddziale pocztowym.

Razem do zapłaty:

0 PLN NETTO (0 BRUTTO)

xPodaj adres mailowy na który zostanie przesłane potwierdzenie zamówienia.

NAZWA FIRMY:
OSOBA KONTAKTOWA:
ULICA:
KOD POCZTOWY:
MIEJSCOWOŚĆ:
TEL:
FAX:
NIP:
ADRES E-MAIL:

x
. . . .
+ -

KALKULATOR

+ -

KALKULATOR

KONTAKT


LIGHT sznurki na sezon

| dodano 25.06.2021

 
Seria sznurków LIGHT charakteryzuje się zrównoważonym stosunkiem ceny do wydajności. 

Produkty dostępny u partnerów handlowych firmy DEFALIN GROUP S.A. Więcej informacji na temat produktów i dostępności można uzyskać w działe handlowym: tel. 74 854 99 28, e-mail: dh@defalin.com.pl

Powrót

ROLLER sznurek do pras zwijających

| dodano 13.05.2016

Sznurek do maszyn rolniczych ROLLER, przeznaczony jest wyłącznie do użytkowników do pras zwijających. Produkt ten charakteryzuje się doskonałą pracę w maszynie, co przekłada się na sprawne i efektywne zbiory plonów słomy bądź siana.

Sznurek do maszyn rolniczych ROLLER, przeznaczony jest wyłącznie do użytkowników do pras zwijających. Produkt ten charakteryzuje się doskonałą pracę w maszynie, co przekłada się na sprawne i efektywne zbiory plonów słomy bądź siana. Korzyści i cech płynące z użytkowania sznurka Goliat Roller to:
- wysoka wydajność zużycia sznurka,
- swobodne i płynne odwijanie sznurka z kłębka,
- idealny kształt beli,
- mniejsze zużycie części w prasach,
- niższe koszt zużycia sznurka w prasie,
- wysoka wytrzymałość sznurka

1_1.jpg  
   
Powrót

Sznurek JUBILAT

| dodano 31.10.2014

Sznurki JUBILAT to grupa produktów wyprodukowanych  z  okazji  100-lecia  firmy. Doskonałe właściwości jakimi charakteryzują  się  sznurki  oraz  duże  zainteresowanie użytkowników, zapewniły im miejsce wśród  produktów,  które  na  stałe  zostały włączone do oferty firmy Defalin.

Sznurki JUBILAT to grupa produktów wyprodukowanych  z  okazji  100-lecia  firmy. Doskonałe właściwości jakimi charakteryzują  się  sznurki  oraz  duże  zainteresowanie użytkowników, zapewniły im miejsce wśród  produktów,  które  na  stałe  zostały włączone do oferty firmy Defalin.

Powrót

Dodatkowy splot

| dodano 07.10.2014

Dla pras użytkowanych w najbardziej wymagających warunkach mogą być wykonywane sznurki wyposażone w dodatkowy splot.

Dla pras użytkowanych w najbardziej wymagających warunkach mogą być wykonywane sznurki wyposażone w dodatkowy splot, który eliminuje efekt poślizgu węzła. Dodatkowy splot, to również unikatowy identyfikator zebranych plonów.

dssznurek.png
Powrót

Jaki rodzaj sznurka jest najwydajniejszy dla wiązania ?

| dodano 07.10.2014

Dla ułatwienia identyfikacji sznurków firmy Defalin nadała im nazwy własne. Charakteryzują one produkty o określonych parametrach technicznych, przeznaczeniu i dostosowaniu do rodzaju pras.

Dla ułatwienia identyfikacji sznurków firmy Defalin nadała im nazwy własne. Charakteryzują one produkty o określonych parametrach technicznych, przeznaczeniu i dostosowaniu do rodzaju pras.

Prasy zwijające i kostkujące: HEROS, GOLIAT, TYTAN, ATLAS, 

sznurki_cienkie_zu__ycie_1.png

Prasy wielkogabarytowe i wysokiegostopnia zgniotu: GIGANT, GIGANT JUMBO, GIGANT Power in Knot

zu__ycie_sznurka_gruby_1_1.pngPowrót

Sposób pakowania

| dodano 07.10.2014

Sznurki rolnicze po nawinięciu kłębka są owijane papierową etykietą oraz obkurczane folią termokurczliwą. Na etykiecie w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz francuska, są zamieszczone informacje dotyczące produktu, sposobu jego przechowywania oraz użytkowania.

Sznurki rolnicze po nawinięciu kłębka są owijane papierową etykietą oraz obkurczane folią termokurczliwą. Na etykiecie w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz francuska, są zamieszczone informacje dotyczące produktu, sposobu jego przechowywania oraz użytkowania. Aby sznurek został prawidłowo odwijany (ze środka) w miejscu gdzie znajduje się początek nakleja się etykietkę START. Kłębki są spinane w paczki po 2 sztuki taśmą pp .

W zależności od rodzaju asortymentu, sznurki rolnicze układa się na drewnianych paletach o wymiarach 1300x1000x150mm / 1200x1000x150mm

  • sznurek HEROS, (a=2,0kg) jest układany do wysokości 12 warstw po 42 szt t.j. 504 szt/palecie

  • sznurki HEROS (a=4,0kg), GOLIAT (a= 4,8kg), ROLLER (a=4,8 kg), TUR (a=3,5kg), TYTAN (a=4,0kg), TYTAN XL, ATLAS (a=4,0kg) oraz ATLAS(a=4,8kg) są układane do wysokości 8 warstw po 30szt. tj 240 szt/palecie.

  • sznurek GIGANT, GIGANT Power in Knot, GIGANT JUMBO jest układany do wysokości 6 warstw po 20szt. tj 120szt/palecie.

Palety sznurka są owijane folią stretch. Aby uchronić produkty przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznym oraz wilgocią paletę dodatkowo zabezpiecza się: czarną folią którą zakładana jest na górną warstwę sznurków oraz folią bezbarwną bądź przekładką kartonową która jest nakładana na paletę przed ułożeniem produktów.

pakowanie_sznurkipl_1.png

Powrót